Skip to content
OPUBLIKOWANO: 12 sierpnia 2023

Zmiany

Po całym sezonie 2022 i początku sezonu 2023 w którym rozegraliśmy razem z Maćkiem trzy turnieje. Niestety, z powodów zdrowotnych, również z trzech innych turniejów, musieliśmy się wycofać. Los, a bardziej pech, chciał że były to akurat, te najwyższej rangi (Elite16), na których gra dawała możliwość myślenia o Mistrzostwach Świata i Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu 2024. W maju 2023 roku przestaliśmy tworzyć razem drużynę.

Swoje siły połączyłem z Jakubem Zdybkiem, z którym pomimo straconego początku sezonu (nie liczą się punkty do rankingu IO, jeżeli razem nie grasz) i utracie paru, może parunastu turniejów w których można było podciągnąć ranking punktowy, to wiemy, o co gramy. Mamy wspólny cel, do którego powoli dążymy i liczymy że dzięki zaangażowaniu, chęcią, umiejętnością i oczywiście szczęściu, uda nam się dotrzeć „Paryż 2024”.

Tak więc trzymajcie za Nas kciuki, do zobaczenia na turniejach!

Comments are closed for this article!

SPONSORZY

FIRMY WSPIERAJĄCE

Nic nie dzieje się w pojedynkę i  żaden sukces nie powstaje w samotności. Bez pomocy tych firm oraz tworzących je ludzi, ciężko byłoby mi realizować swoją pasję i podążać za wyznaczonymi celami. Ludzie którzy utożsamiają  się za logami firm które tutaj się znajdują wiele znaczą w moim życiu, dziękuję Wam za to z całego serca.