Skip to content
OPUBLIKOWANO: 17 września 2023

Półmetek sezonu

Wrzesień, w tym roku jest dość szczególnym okresem dla siatkówki plażowej. Dwa tygodnie odpoczynku od piasku, budowanie/utrzymanie siły i powrót do treningów na powietrzu. W tym miesiącu czeka Nas jeszcze turniej w Paryżu oraz Mistrzostwa Świata w Meksyku na samym początku października. Zupełnie inaczej, aniżeli miało to miejsce w latach poprzednich, kiedy wrzesień zazwyczaj był końcem sezonu. Tym bardziej, warto podkreślić, ten rok jest szczególny (zbierania punktów olimpijskich). Jeżeli z Kubą chcemy nadrobić turnieje, które uciekły Nam na początku roku, musimy/chcemy skorzystać z możliwości gry.

Będzie mocno „egzotycznie” (na ten moment mowa o turniejach: Indie, Dubaj, Tajlandia, Filipiny, Brazylia). Z wyjątkiem Brazylii w żadnym z wyżej wymienionych krajów, nie miałem jeszcze możliwości grać, żadnego oficjalnego turnieju. Zapowiada się gorąca, wilgotna i pełna gry, plażowa jesień.

Comments are closed for this article!

SPONSORZY

FIRMY WSPIERAJĄCE

Nic nie dzieje się w pojedynkę i  żaden sukces nie powstaje w samotności. Bez pomocy tych firm oraz tworzących je ludzi, ciężko byłoby mi realizować swoją pasję i podążać za wyznaczonymi celami. Ludzie którzy utożsamiają  się za logami firm które tutaj się znajdują wiele znaczą w moim życiu, dziękuję Wam za to z całego serca.